Wynajem rusztowań

Śląsk Katowice Zabrze Gliwice Bytom

Od czego zależy koszt wynajmu rusztowania?

Rusztowania to niezwykle funkcjonalne konstrukcje mobilne, które są rozstawiane tymczasowo, podczas wykonywania prac budowlanych, wykończeniowych, remontowych czy wznoszenia scen lub estrad. Dzięki nim można wykonywać prace na wysokościach od dwóch do nawet kilkudziesięciu metrów ponad ziemią albo innym podłożem.

Bez rusztowań nie byłoby możliwe realizowanie prac w trudno dostępnych miejscach, które znajdują się poza zasięgiem rąk pracowników. Rusztowania mają długą historię. Korzystali z nich już ludzie żyjący w Starożytności. Zachowały się ślady, które jednoznacznie wskazują, że używali ich Grecy, Egipcjanie i Chińczycy, podczas wznoszenia budowli. Zakup rusztowania to spory wydatek, dlatego gdy jest potrzebne, najrozsądniej jest zdecydować się na jego wynajem.


Nasza firma zajmuje się wynajmem i rozstawianiem różnych rodzajów rusztowań. W naszej ofercie odnaleźć Państwo mogą rusztowania fasadowe i przejezdne. Decydując się na wynajem rusztowania w naszej firmie, mają Państwo zapewniony jego transport pod wskazany adres, a także pomoc przy jego rozstawianiu. Nasi pracownicy pomogą także w wyborze odpowiedniego sprzętu, który będzie najlepiej dopasowany do rodzaju prowadzonych robót. 


Co ma wpływ na cenę wynajmowanego rusztowania?


Rodzaj rusztowania – rusztowania stacjonarne (np. elewacyjne) będą tańsze od np. rusztowań jezdnych. Im bardziej skomplikowana jest konstrukcja rusztowania, tym więcej będzie trzeba zapłacić za jego wynajęcie.


Wysokość rusztowania – na cenę wynajmu wpływa także wysokość rusztowania. Niższe rusztowania będą tańsze od wyższych. 


Jakość usług montażowych – na wynajmie rusztowań nie warto oszczędzać, ponieważ często czynnikiem wpływającym na cenę najmu jest również jakość oferowanych przez firmę usług. Montaż rusztowania musi być wykonany tak, aby mogło ono zapewniać pracownikom bezpieczne użytkowanie. W naszej firmie pracują monterzy godni zaufania. Posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, które jest niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego montażu.


Stan techniczny rusztowań – na cenę może mieć również wpływ stan techniczny wynajmowanego sprzętu. Wynajmowane u nas rusztowania są sprawne, bezpieczne i kompletne. Wszystkie mają wymagane certyfikaty i dopuszczenia, co daje gwarancję bezpiecznej eksploatacji.


Kompleksowość usługi wynajmu – za usługę kompleksową będzie trzeba zapłacić nieco więcej, ale za to korzystając z niej, nie musimy martwić się o transport, montaż czy demontaż. Wszystko jest wliczone w cenę, a firma wynajmująca rusztowania zajmie się ich przewozem, rozstawianiem, a później demontażem.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦
WEBmaster