Wynajem rusztowań

Śląsk Katowice Zabrze Gliwice Bytom

Zalety rusztowań aluminiowych

Aluminiowe rusztowania to stosunkowo nowe konstrukcje, które zdobywają sobie coraz szersze grono zwolenników. Rosnąca popularność wynika z ich niewątpliwych zalet, o których wspomnimy w dalszej części naszego artykułu.

5 najważniejszych korzyści z zastosowania rusztowań aluminiowych

  1. Rusztowania aluminiowe są lekkie. Mogą być nawet trzykrotnie lżejsze od standardowych, stalowych rusztowań. To z kolei sprawia, że można je z łatwością przewieźć w dowolne miejsce oraz szybko i bez większego wysiłku rozłożyć.
  2. Montaż i demontaż rusztowań aluminiowych jest bardzo łatwy. Po części wynika to z ich lekkości, ale dużą rolę odgrywają też proste rozwiązania technologiczne.
  3. Są to bardzo wytrzymałe i stabilne rusztowania. Aluminium to materiał łatwo poddający się obróbce, dlatego też można z niego tworzyć nawet skomplikowane konstrukcje. I chociaż są one stosunkowo lekkie, to jednak gwarantują wysoki poziom stabilności. Trwałość rusztowań aluminiowych wynika m.in. z odporności na uszkodzenia mechaniczne. Do innych ważnych cech zaliczamy również niepalność oraz nietoksyczność.
  4. Rusztowania aluminiowe są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Zdecydowanie bardziej niż konstrukcje stalowe. Z powodzeniem mogą być wystawione na deszcz, śnieg czy mróz. Dzięki temu aluminium jest mniej podatne na korozję w porównaniu ze stalą. To z kolei przekłada się na łatwiejsze przechowywanie i konserwację.
  5. Rusztowania aluminiowe mają wszechstronne zastosowanie. Z powodzeniem można je wykorzystywać do różnorodnych prac budowlanych i remontowych. Sprawdzają się doskonale podczas malowania, renowacji elewacji, montażu klimatyzacji itp. Zapewniają również spore możliwości z zakresu wysokości roboczej.

Aluminiowe rusztowania jezdne

Nasza firma zapewnia wysokiej jakości aluminiowe rusztowania jezdne. Z oczywistych względów wyróżniają się wszystkimi zaletami opisanymi powyżej. Można je wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Za sprawą rolek jezdnych z hamulcem można je łatwo przesuwać po podłożu, zmieniając położenie. Z tego też powodu doskonale sprawdzają się podczas prac malarskich, konserwatorskich czy montażowych.

 

 

 

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦
WEBmaster