Wynajem rusztowań Śląsk - blog

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk

Zasady wynajmu rusztowań


Na naszej stronie znajdą Państwo cennik wynajmu rusztowań w oparciu o stawki dobowe netto. W dbałości o Państwa zadowolenie oferujemy tylko sprawdzony i certyfikowany sprzęt wysokiej jakości niemieckich producentów: RUX, Plettac, Layher w konkurencyjnych cenach. Nasze stawki zaczynają się już od 14,5 Euro/m2

Do Państwa dyspozycji udostępniamy rusztowania elewacyjne i jezdne na okres minimum 21 dni. Przed wypożyczeniem rusztowania indywidualnie przygotowujemy umowę najmu, w której zawieramy szczegółowe informacje dotyczące warunków umowy i użytkowania rusztowania.

W przypadku wynajmu długoterminowego rusztowania oferujemy możliwość negocjacji cen i zoptymalizowania oferty pod kątem Państwa potrzeb. Im dłuższy czas najmu oraz większa powierzchnia rusztowania, tym cennik atrakcyjniejszy.

Wynajem rusztowania – z montażem czy bez?

Rusztowanie to konstrukcja, która może być instalowana tylko przez osoby do tego przeszkolone i posiadające fachową wiedzę z zakresu montażu i bezpieczeństwa, a rusztowania dopuszczone do użytkowania muszą spełniać szereg norm.

Nieprawidłowy montaż rusztowania może skutkować karami finansowymi w razie kontroli ze strony inspekcji budowlanej. Z tego względu dla Państwa komfortu rozszerzyliśmy naszą ofertę najmu i sprzedaży również do pomocy z zakresu instalacji systemu.  

Rusztowania dowozimy na miejsce budowy w ustalonym wcześniej terminie. Zapewniamy wszelkie niezbędne doradztwo techniczne zarówno w trakcie montażu, jak i późniejszej eksploatacji rusztowania. Po zakończeniu okresu najmu przewidzianego w umowie demontujemy konstrukcję i porównujemy stan techniczny sprzętu sprzed i po okresie wypożyczenia.

Rusztowania wynajmujemy na terenie Katowic, Zabrza, Gliwic, Bytomia i Śląska, ale realizujemy również zlecenia z innych województw.

Celem uzyskania kalkulacji dostosowanej do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami.

Wróć
wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦