Cennik wynajmu rusztowań elewacyjnych i jezdnych

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk



Firma Ledwon Rusztowania proponuje wynajem rusztowań elewacyjnych typowych w cenie od 0,12 do 0,20 zł/m2 za dobę użytkowania. Przy rusztowaniach elewacyjnych przeznaczonych do powierzchni poniżej 100 m2 cena wynajmu za dobę wynosi 40 zł. Podane stawki obowiązują w przypadku wynajęcia rusztowania elewacyjnego na okres co najmniej 21 dni. Stawki za montaż i demontaż rusztowań elewacyjnych wynoszą od 4,5 do 6 zł za m2. Opłata za wynajęcie rusztowań jezdnych wynosi od 25 do 80 zł za dobę. Wszystkie podane kwoty są kwotami netto, do których należy doliczyć podatek VAT.


  1. rusztowania elewacyjne 0,12-0,20 zł/m2;
  2. rusztowania elewacyjne poniżej 100 m2 – 40 zł za dobę;
  3. montaż/demontaż 4,5-6 zł za m2;
  4. rusztowania jezdne 25-80 zł za dobę.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z inż. Rafałem Gerbą, tel.: 501 522 190.


Zakup czy wynajęcie rusztowania – co się bardziej opłaci?

Wybór rusztowania i decyzja o jego zakupie lub wynajmie to dylemat, przed którym staje wiele firm i inwestorów wykonujących budowy lub remonty. Obydwie opcje mają swoje zalety, a wiele tu zależy od specyfiki użytkowania danego rusztowania. Jeżeli prowadzą Państwo firmę remontową, instalacyjną lub budowlaną, zakup rusztowania to najlepsze rozwiązanie i inwestycja, która szybko się Wam zwróci.

Przy przeprowadzaniu remontów lub prac konserwacyjnych może zaistnieć konieczność skorzystania z rusztowania elewacyjnego bądź jezdnego. Jeżeli są to prace okresowe lub doraźne, warto zdecydować się na wynajem rusztowania.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦