Rusztowania jezdne aluminiowe
wynajem

Rusztowania jezdne aluminiowe

Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem
Zabrze al. Szczęście Ludwika 3
tel.: 32 370-10-31
tel. kom: 501-522-190
e-mail: rusztowania-ledwon@wp.pl

Rusztowania jezdne

Ledwon Rusztowania oferuje rusztowania jezdne przeznaczone do wykonywania prac na wysokości bez konieczności stawiania rusztowań stałych. Rusztowania jezdne, nazywane również przejezdnymi, sprawdzają się bardzo dobrze przy wykonywaniu prac remontowych lub montażu różnego rodzaju instalacji. Zapewniają stabilną platformę do wykonywania różnego rodzaju robót, dając jednocześnie większą swobodę i bezpieczeństwo pracującym na nich osobom. Rusztowania jezdne są chętnie wykorzystywane przy naprawie elewacji, remontach instalacji odprowadzających wodę, zapewniających uziemienie, a także podczas montażu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy alarmowych. Stosuje się je również przy malowaniu, montowaniu konstrukcji aluminiowych, remontach balkonów oraz naprawie systemów oświetleniowych. Rusztowania jezdne są ponadto używane przy pracach związanych z konserwacją urządzeń przemysłowych.

 
 
 

Rusztowania przejezdne – łatwy montaż i duża elastyczność

Rusztowania przejezdne są łatwe w montażu, a za sprawą swojej mobilności mogą być przemieszczane między miejscami wykonywania prac. Prosta i łatwa do zmontowania konstrukcja może być w wielu przypadkach przewieziona, dostarczona na miejsce oraz rozstawiona przez jedną osobę. Dzięki różnym rozwiązaniom: hamulcom montowanym na kółkach transportowych czy podporom zapewniającym dodatkowe wsparcie sprzęt zachowuje dużą stabilność, nawet w niesprzyjających warunkach.

Rusztowania przejezdne są niezwykle elastycznym sposobem na prowadzenie prac na większej wysokości. Ich zakup jest opłacalny, ponieważ mogą być wykorzystywane przez dłuższy czas, ze względu na swoją wytrzymałość, a ryzyko uszkodzenia jest znikome. W przypadku, gdy rusztowanie przejezdne jest potrzebne jedynie okazjonalnie, dobrym rozwiązaniem jest jego wynajem. Firma Ledwon Rusztowania prowadzi wynajem rusztowań przejezdnych. Zapewniamy szeroki wybór rusztowań wielu rodzajów, zarówno do prac prowadzonych we wnętrzu budynków, jak i na zewnątrz. W ofercie znajdują się rusztowania przejezdne o różnej wysokości i wielkości platform roboczych.


Rusztowania jezdne aluminiowe w ofercie firmy Ledwon Rusztowania

Firma Ledwon Rusztowania oferuje rusztowania jezdne aluminiowe z platformami roboczymi o wymiarach: 0,75 x 2,00 m; 0,75 x 2,50 m; oraz 0,75 x 3,00 m. Dostępne są aluminiowe rusztowanie jezdne o wysokości roboczej do 14,40 m. Sprzęt jest wyposażony w rolki jezdne z hamulcem oraz możliwością regulacją wysokości, służącej do niwelowania nierówności podłoża. Rolki jezdne mogą mieć średnicę 150 lub 200 mm. Rusztowania mogą być wyposażone w podpory (od wysokości roboczej 7,4 m). W ofercie znajdują się zarówno rusztowania bez stabilizatora jezdnego, jak i przesuwane w stanie rozłożonym za pomocą stabilizatora. Pomost z klapą jest przesuwalny w pionie od szczebla do szczebla (co 25 cm).


Rusztowania jezdne z aluminium – niska waga i duża wytrzymałość

Rusztowania jezdne z aluminium są bardzo lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i bardzo trwałe. Niska waga poszczególnych elementów jest dużą zaletą, ponieważ urządzenie może być przetransportowane na miejsce robót zwykłym samochodem dostawczym. Również konieczność przenoszenia poszczególnych elementów na miejscu – np. w razie montowania rusztowania przejezdnego z aluminium we wnętrzu budynku – nie stanowi problemu nawet dla niewielkiej ekipy. Niska waga w połączeniu z dużą stabilności ułatwia ponadto przemieszczanie całej konstrukcji już w miejscu prowadzenia robót.


 
wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦