Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk

Rusztowania jezdne — Śląsk i okolice

Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem
Zabrze al. Szczęście Ludwika 3
tel.: 32 370-10-31
tel. kom: 501-522-190
e-mail: rusztowania-ledwon@wp.pl

Oferujemy rusztowania jezdne na Śląsku i w okolicy. Konstrukcje są przeznaczone do wykonywania prac na wysokości bez konieczności stawiania rusztowań stałych. Rusztowania jezdne, nazywane również przejezdnymi, sprawdzają się bardzo dobrze przy wykonywaniu prac remontowych lub montażu różnego rodzaju instalacji. Zapewniają stabilną platformę do wykonywania robót, dając jednocześnie swobodę i bezpieczeństwo pracującym na nich osobom.

Rusztowania jezdne w Zabrzu czy na Śląsku są chętnie wykorzystywane przy naprawie elewacji, remontach instalacji odprowadzających wodę, zapewniających uziemienie, a także podczas montażu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy alarmowych. Stosuje się je również przy malowaniu, montowaniu konstrukcji aluminiowych, remontach balkonów oraz naprawie systemów oświetleniowych. Są ponadto używane przy pracach związanych z konserwacją urządzeń przemysłowych.

Rusztowania przejezdne – łatwy montaż i duża elastyczność

Rusztowania przejezdne można z łatwością samodzielnie zamontować. Ich mobilność pozwala na swobodne przemieszczanie konstrukcji pomiędzy miejscami, w których mają być realizowane poszczególne etapy prac remontowo-budowlanych czy renowacyjnych. Z powodzeniem poradzi sobie z nią nawet jedna osoba, co jest szczególnie cenione przez tych, którzy nie zatrudniają ekip do wykonywania prac budowlanych, a realizują je sami.

Lekka i mobilna konstrukcja może być swobodnie przewożona, przenoszona, montowana i demontowana w zależności od Państwa potrzeb. Dzięki różnym rozwiązaniom: hamulcom montowanym na kółkach transportowych czy podporom zapewniającym dodatkowe wsparcie, sprzęt zachowuje dużą stabilność, nawet w niesprzyjających warunkach, dzięki czemu jest bezpieczny i solidny, a praca z nim jest komfortowa.

Wynajem rusztowań jezdnych — Zabrze, Śląsk

Rusztowania przejezdne są niezwykle elastycznym sposobem na prowadzenie prac na większej wysokości. Ich zakup jest opłacalny, ponieważ mogą być wykorzystywane przez dłuższy czas ze względu na swoją wytrzymałość, a ryzyko uszkodzenia jest znikome. W przypadku, gdy rusztowanie przejezdne jest potrzebne jedynie okazjonalnie, dobrym rozwiązaniem jest jego wynajem, który również oferujemy.

Wśród zalet wynajmu należy przede wszystkim wskazać oszczędność. Warto jednak pamiętać również o tym, że decydując się na najem, nie muszą Państwo troszczyć się o konserwację czy serwis konstrukcji, ponieważ te są naszym obowiązkiem, który sumiennie realizujemy. Dzięki temu rusztowania jezdne są bezpieczne i niezawodne.

Zapewniamy szeroki wybór rusztowań wielu rodzajów, zarówno do prac prowadzonych we wnętrzu budynków, jak i na zewnątrz. W ofercie znajdują się rusztowania przejezdne o różnej wysokości i wielkości platform roboczych, aby każdy Inwestor znalazł u nas rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

Rusztowania jezdne aluminiowe w ofercie firmy Ledwon Rusztowania

Firma Ledwon Rusztowania oferuje rusztowania jezdne aluminiowe z platformami roboczymi o następujących wymiarach: 0,75 x 2,00 m; 0,75 x 2,50 m; oraz 0,75 x 3,00 m. Dostępne są aluminiowe rusztowanie jezdne o wysokości roboczej do 14,40 m. Sprzęt jest wyposażony w rolki jezdne z hamulcem oraz możliwością regulacji wysokości, służącej do niwelowania nierówności podłoża. Elementy te wywierają wpływ na komfort wykonywanych prac oraz stabilność całej konstrukcji.

Rolki jezdne mogą mieć średnicę 150 lub 200 mm. Rusztowania mogą być wyposażone w podpory (od wysokości roboczej 7,4 m). W ofercie znajdują się zarówno systemy bez stabilizatora jezdnego, jak i przesuwane w stanie rozłożonym za pomocą stabilizatora. Pomost z klapą jest przesuwalny w pionie od szczebla do szczebla (co 25 cm). Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontaktu. Pracownicy firmy udzielą odpowiedzi na pojawiające się pytania, a w razie wątpliwości pomogą w doborze optymalnych rozwiązań.

Rusztowania jezdne z aluminium – niska waga i duża wytrzymałość

Rusztowania jezdne z aluminium są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i bardzo trwałe. Niska waga poszczególnych elementów jest dużą zaletą, ponieważ urządzenie może być przetransportowane na miejsce robót zwykłym samochodem dostawczym.

Również konieczność przenoszenia poszczególnych elementów na miejscu np. w razie montowania rusztowania przejezdnego z aluminium we wnętrzu budynku, nie stanowi problemu nawet dla niewielkiej ekipy czy osób, które samodzielnie wykonują prace remontowo-budowlane.

Niska waga w połączeniu z dużą stabilności ułatwia ponadto przemieszczanie całej konstrukcji już w miejscu prowadzenia robót. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy korzystne ceny i produkty pochodzące jedynie od renomowanych producentów, których jakości jesteśmy pewni.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦