Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk

Rusztowania jezdne — Dąbrowa Górnicza

Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem
Zabrze al. Szczęście Ludwika 3
tel.: 32 370-10-31
tel. kom: 501-522-190
e-mail: rusztowania-ledwon@wp.pl

Oferujemy rusztowania jezdne w Dąbrowie Górniczej. Produkty pochodzą od renomowanych producentów: Layher, Plettac, Scafom-Rux, którzy są cenieni na rynku ze względu na solidne systemy oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Proponujemy sprzedaż oraz wynajem produktów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje sprzętu tego rodzaju na własność.

Wynajem umożliwia wykonywania sporadycznych prac, a jednocześnie nie wiąże się z ponoszeniem kosztu zakupu, przechowywaniem i serwisem sprzętu. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców chcących zainwestować w trwały sprzęt wysokiej jakości. Rusztowania jezdne cechują:

  • wymiary: 0,75 x 2,00 m; 0,75 x 2,50 m; oraz 0,75 x 3,00 m;
  • wysokość roboczą do 14,4 m;
  • wyposażenie obejmujące rolki jezdne z hamulcem oraz możliwością regulacją wysokości;
  • rolki o średnicy 150 lub 200 mm;
  • możliwość wyposażenia sprzętu w podpory o wysokości roboczej od 7,4 m;
  • pomost z klapą przesuwany w pionie co 25 cm (od szczebla do szczebla).

Systemy są również wyposażone w dodatkowe wsparcie oraz hamulce montowane na kółkach transportowych. Dzięki temu lekka i mobilna konstrukcja z aluminium jest jednocześnie trwała, bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu.

Lekkość i trwałość systemów

Rusztowania jezdne, zwane też przejezdnymi, można z powodzeniem transportować z miejsca na miejsce na terenie, gdzie wykonywane są prace, jak i w bardziej odległe tereny przy użyciu samochodu dostawczego. Proponujemy także wynajem na terenie Sosnowca. To doskonałe rozwiązanie dla niewielkich ekip lub dla osób pracujących w pojedynkę.

Niska rusztowań waga sprawia, że nie obciążają nadmiernie ani samochodów, ani osób, które z nich korzystają. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦