Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk

Rusztowania jezdne — Gliwice

Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem
Zabrze al. Szczęście Ludwika 3
tel.: 32 370-10-31
tel. kom: 501-522-190
e-mail: rusztowania-ledwon@wp.pl

Oferujemy rusztowania jezdne w Gliwicach. Produkty służą wykonywaniu prac remontowo-budowlanych, w których niezwykłe znaczenie ma mobilność. Rusztowania są wykonane z aluminium, co sprawia, że są lekkie, a jednocześnie trwałe, stabilne i bezpieczne. Można z łatwością przenosić je z miejsca na miejsce, co ma szczególne znaczenie podczas wykonywania prac remontowych czy wykończeniowych na obszarze całego domu czy mieszkania.

W asortymencie mamy rusztowania jezdne mające

  • wymiary: 0,75 x 2,00 m; 0,75 x 2,50 m; oraz 0,75 x 3,00 m;
  • wysokość roboczą do 14,4 m;
  • wyposażenie obejmujące rolki jezdne z hamulcem oraz możliwością regulacją wysokości;
  • rolki o średnicy 150 lub 200 mm;
  • możliwość wyposażenia sprzętu w podpory o wysokości roboczej od 7,4 m;
  • pomost z klapą przesuwany w pionie co 25 cm (od szczebla do szczebla).

Duża wytrzymałość w parze z niską wagą są gwarancję funkcjonalnego korzystania z systemów. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów z Niemiec i Holandii, takich jak Layher, Plettac, Scafom-Rux. Cechują się trwałością, wytrzymałością i są wyposażone w certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz fakt, że można legalnie z nich korzystać, ponieważ spełniają warunki techniczne narzucone przez polski porządek prawny.

Wynajem i sprzedaż rusztowań jezdnych

Oferujemy zarówno wynajem, jak i sprzedaż rusztowań jezdnych. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku pojedynczych prac remontowych czy budowlanych zakup konstrukcji jest nieopłacalny — wymaga późniejszego przechowywania oraz serwisowania. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Proponujemy więc korzystne warunki wynajmu, a dla osób decydujących się na zakup: konkurencyjne ceny. W razie potrzeby zapewniamy również transport, montaż i demontaż urządzeń. Zapraszamy do współpracy.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦