Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk

Rusztowania jezdne — Katowice

Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem
Zabrze al. Szczęście Ludwika 3
tel.: 32 370-10-31
tel. kom: 501-522-190
e-mail: rusztowania-ledwon@wp.pl

Oferujemy rusztowania jezdne w Katowicach i okolicy. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wynajmem konstrukcji. Usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Na zakup decydują się głównie Inwestorzy świadczący profesjonalne usługi w branży budowlano-remontowej lub ci, którzy samodzielnie decydują się na realizowanie szerokiego zakresu prac w obszarze renowacji czy budownictwa. Z kolei wynajem jest doskonałą opcją dla tych, którzy podejmują się jedynie pojedynczych prac. Dzięki niemu mogą sporo zaoszczędzić i nie troszczyć się o przechowywanie, serwis czy konserwację systemu.

Rusztowania jezdne służą głównie do wykonywania prac remontowo-budowlanych: malowania, tynkowania, nakładania gładzi czy instalacji pojedynczych konstrukcji. Mogą być wykorzystywane zarówno do prac zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Sprawdzają się również podczas wykonywania prac ogrodowych na wysokościach. Ich ogromną zaletą jest lekkość i mobilność.

Z łatwością da się je przenosić z miejsca na miejsce, co ma szczególne znaczenie w trakcie realizowania prac, podczas których często trzeba zmieniać lokalizację. Można je także z łatwością przewozić za pomocą samochodu dostawczego, a z ich montażem czy demontażem poradzi sobie niewielka ekipa, czy jedna lub dwie osoby.

Rusztowania jezdne — lekkość i bezpieczeństwo

Rusztowania jezdne są wykonane z aluminium, co sprawia, że są bardzo lekkie i mobilne. Oferujemy także ich wynajem w Gliwicach. Niska waga nie oznacza jednak, że są mniej solidne czy bezpieczne od rusztowań elewacyjnych. Konstrukcje są bowiem wyposażone w rolki jezdne z hamulcami, które pozwalają je unieruchomić. Występują również w licznych wymiarach: 0,75 x 2,00 m; 0,75 x 2,50 m; oraz 0,75 x 3,00 m. Mogą mieć wysokość roboczą 14,4 m, a wysokość podpór rozpoczyna się od 7,4 metra, przy czym rolki jezdne mają  150 lub 200 mm średnicy. Zapraszamy do współpracy.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦