Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem

Katowice Zabrze Gliwice Bytom Śląsk

Rusztowania jezdne — Sosnowiec

Rusztowania jezdne aluminiowe wynajem
Zabrze al. Szczęście Ludwika 3
tel.: 32 370-10-31
tel. kom: 501-522-190
e-mail: rusztowania-ledwon@wp.pl

Oferujemy rusztowania jezdne w Sosnowcu i okolicy. Konstrukcje służą przede wszystkim do wykonywania prac remontowych, budowlanych, konserwacyjnych czy dociepleniowych. Można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprawdzają się również podczas prac ogrodowych. W ofercie dostępne są rusztowania o następujących cechach:

  • wymiary: 0,75 x 2,00 m; 0,75 x 2,50 m; oraz 0,75 x 3,00 m;
  • wysokość roboczą do 14,4 m;
  • wyposażenie obejmujące rolki jezdne z hamulcem oraz możliwością regulacją wysokości;
  • rolki o średnicy 150 lub 200 mm;
  • możliwość wyposażenia sprzętu w podpory o wysokości roboczej od 7,4 m;
  • pomost z klapą przesuwany w pionie co 25 cm (od szczebla do szczebla).

Główną zaletą konstrukcji jest ich lekkość. Z łatwością można je przemieszczać po terenie budowy, domu czy mieszkania, aby realizować prace w innej części budynku. Mobilny charakter sprawia, że są doskonałe do pracy zarówno dla małych ekip budowlanych, jak i dla osób, które samodzielnie wykonują czynności około remontowe.

Rusztowanie jezdne z powodzeniem można zapakować do samochodu dostawczego, by przewieźć je w dowolne miejsce. Sprzęt jest wyposażony w podpory, które zapewniają dodatkowe wsparcie oraz hamulce montowane na kółkach transportowych, dzięki którym rusztowanie jest nieruchome i bezpieczne. Ryzyko uszkodzenia systemów jest niewielkie, dlatego mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat.

Wynajem i sprzedaż produktów od renomowanych producentów

Oferowane rusztowania jezdne pochodzą od renomowanych producentów z Holandii i Niemiec: Layher, Plettac, Scafom-Rux. Są wykonane z wysokiej jakości aluminium zapewniającego lekkość i trwałość konstrukcji. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług. Proponujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem systemów — wszystko jest dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Oferujemy również transport we wskazane miejsce, a w razie potrzeby montaż i demontaż systemu. Zapraszamy do współpracy.

wynajem rusztowań Śląsk ♦ Katowice ♦ Zabrze ♦ Gliwice ♦ Bytom ♦